Dzisiaj jest: 17.6.2024, imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ALPITECH - wynajem zwyżek, zwyżki Rzeszów

dodano: 2024.04.08 ważne do: 2024.07.07 wyświetleń: 209
Szczegóły ogłoszenia:

Praca na większej wysokości zawsze wiąże się z jakimś ryzykiem. Dlatego też żeby ograniczyć do minimum to ryzyko, wykorzystuje się różnego rodzaju urządzenia, takie jak przykładowo Zwyzki Rzeszów. Zwyżkami potocznie się nazywa różnego rodzaju wysięgniki z koszem, za pomocą których można wykonywać szereg różnych prac na wyższych wysokościach. Przez to, że pracujący ludzie znajdują się w koszu, to będą one znacznie bardziej bezpieczne, niż gdyby musiały to robić na przykład na linach.

Jeżeli kogoś interesował będzie Wynajem Zwyzki Rzeszów, to ma do wyboru ma parę różnych opcji, w tym nawet modele mające zasięg 30 metrów. Tego typu urządzenia sprawdzają się świetnie na przykład przy myciu elewacji, dachów i okien, ale też ich malowaniu i konserwowaniu. Wynajmowane są też często, jeżeli ktoś będzie potrzebował poprzycinać drzewa na większe wysokości albo zamontować siatki czy kolce przeciwko ptakom. Ze zwyżek często też korzysta branża reklamowa, do montażu tablic czy banerów.

+Tekst Sponsorowany+


ALPITECH Sp. z o.o.
ul. Kustronia 6/48
35-303 Rzeszów

Dane kontaktowe
+48 607 154 195
+48 605 240 716 - kontakt w sprawie zwyżki
biuro@alpitech.eu


 
Kontakt
ALPITECH Sp. z o.o.
woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.