Dzisiaj jest: 17.6.2024, imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Termomodernizacja

dodano: 2023.04.10 ważne do: 2023.07.09 wyświetleń: 57
Szczegóły ogłoszenia:
Zajmujemy się docieplaniem elewacji za pomocą styropianu, ważne jest też ocieplenie poddasza, w tej sytuacji wykorzystywana jest wata i doskonale wypełniająca pianka. Należy pamiętać także o zabezpieczeniu elementów muru, który znajduje się pod powierzchnią. Co więcej warto również wymienić okna na energooszczędne, podobnie warto zwrócić uwagę na stan stolarki drzwiowej. Nasza oferta skierowana będzie głównie do posiadaczy domów, jacy chcą zredukować koszty ogrzewania budynku i poprawić jego izolację termiczną. Ogrzewanie budynku będzie jednym z największych kosztów związanych z prowadzeniem domowego budżetu, dlatego też chcemy pomóc naszym klientom w zmniejszeniu kosztów.

Proponujemy usługi ocieplania domów za pomocą materiałów termoizolacyjnych, takich jak styropian lub wata. Te materiały są bardzo skuteczne w zapewnieniu wysokiej jakości izolacji termicznej domów, co przekłada się na zmniejszenie ilości ciepła wypuszczanego z budynku jak również zmniejszenie kosztów ogrzewania. Nasz zespół składa się z doświadczonych jak również wyszkolonych specjalistów, którzy zawsze są gotowi do wykonania usług na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w doborze najlepszych materiałów termoizolacyjnych, jakie będą najlepsze dla ich domów. Proponujemy też specjalistyczne doradztwo jak również pomoc w wyborze właściwej sposoby ocieplania.

Zapraszamy do kontaktu:

tel: +48 730 658 803

e-mail: dobra.remontownia@gmail.com

Turowiec 24, 22-120 Wojsławice

Kontakt
dobraremontownia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.