Dzisiaj jest: 24.2.2024, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Specjalistyczne mycie okien oraz pranie dywanów - Wrocław

dodano: 2023.11.30 ważne do: 2024.02.28 wyświetleń: 73
Szczegóły ogłoszenia:

Firma PORZĄDNI ma w katalogu usług specjalistyczne mycie okien i pranie wykładzin dywanowych. Usługi realizowane są u zleceniodawców prywatnych a także w biurowcach. Pracownicy zajmujący się czyszczenie dywanów wrocław wykorzystują atestowane środki czyszczące i przyrządy, jakie nie pozostawią zabrudzeń. Na witrynie marki realizującej pranie dywanów wrocław można oglądać foto relacje z przykładowych realizacji i nabrać przekonania, że wszystko wykonane jest skrupulatnie.

Można też sprawdzać opinie stałych zleceniodawców. Pracownicy dysponują odpowiednimi środkami, aby umyć dywany i wykładziny na równi z włókna sztucznego, ale też naturalnego. Jeżeli chodzi o mycie witryn wrocław, cena wyznaczana jest indywidualnie. Zależy ona od: poziomu brudu, przestrzeni do wyczyszczenia, wysokości na jakiej ulokowane są witryny i dostępności do nich, a także od faktu, czy klient ma jeszcze jakieś wymagania. Usługi realizowane są okazjonalnie bądź systematycznie.

+Artykuł Sponsorowany+

Porządni | Wrocław
Al. Hallera 128 53-203 Wrocław
Tomek +48 782 072 979
E-mail: firmaporzadni@gmail.com

 
Kontakt
PORZĄDNI WROCŁAW
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.