Dzisiaj jest: 4.12.2023, imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Rusztowania aluminiowe

dodano: 2023.09.02 ważne do: 2023.12.01 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Levvel dostarcza profesjonalne rusztowania aluminiowe, zapewniające bezpieczeństwo. Rusztowania posiadają barierki, krawężniki do podestów, antypoślizgowe szczeble oraz podesty.Rusztowania aluminiowe to bardzo solidne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów jak również do zastosowań domowych. Aluminium jest materiałem antykorozyjnym, wytrzymałym oraz co ważne charakteryzuje się niską wagą. Dzięki czemu są to rusztowania łatwiejsze w montażu w porównaniu z tradycyjnymi rusztowaniami stalowymi, ułatwiony jest także montaż oraz rozłożenie.
W naszej ofercie znajdują się rusztowania EasyGate 380, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Nasze produkty są zgodne z normami EN 1298 oraz EN 1004, posiadają również certyfikat TÜV, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości.
Charakterystyka rusztowania:
Kompaktowa i solidna konstrukcja: Rusztowanie EasyGate 380 zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Jego kompaktowe wymiary (0,73 x 2,00 m) pozwalają na łatwy transport i przechowywanie.
Deklaracja zgodności: Nasze rusztowania posiadają Deklarację Zgodności z normą PN-EN 1004, co świadczy o najwyższych standardach bezpieczeństwa, potwierdzenie tego stanowi certyfikat TÜV.
Wielofunkcyjność: EasyGate 380 to składane i mobilne rusztowanie, które sprawdzi się w różnego rodzaju pracach remontowo-budowlanych. Może być używane do prac serwisowych, wykończeniowych, monterskich, porządkowych, a także w zastosowaniach przydomowych.
Jest to rusztowanie dla profesjonalistów oraz osób pracujących w domowych warunkach.
Kontakt:
MPC METAL sp. z o.o.
tel: 722 127 127
email: info@levvel.pl
Kontakt
aluminiowerusztowania
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.