Dzisiaj jest: 30.5.2024, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Produkcja prętów ciągnionych kwadratowych

dodano: 2023.04.24 ważne do: 2023.07.23 wyświetleń: 60
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy producentem prętów ciągnionych, który dostarcza niezawodne oraz trwałe produkty dla branży budowlanej, motoryzacyjnej i meblarskiej. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz dużym magazynem, zatem jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie nawet w krótkim czasie. Gwarantujemy terminową dostawę, zarówno na terenie kraju, i za granicą. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy służą fachowym doradztwem jak również wsparciem na każdym etapie współpracy, od wyboru właściwego materiału, poprzez proces zamówienia, aż po dostawę gotowych prętów ciągnionych.

Pręty stalowe ciągnione są wykorzystywane w budownictwie jako części konstrukcyjne, zarówno w domach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Znajdują użycie m. in. w konstrukcjach stalowych, szkielecie budynków, ogrodzeniach czy balustradach. Nasze pręty stalowe są często używane w przemyśle motoryzacyjnym jako elementy samochodowe, takich jak zawieszenia, układy kierownicze, układy hamulcowe albo części nadwozia. Użycie wysokiej jakości prętów ciągnionych gwarantuje odporność i niezawodność tych podzespołów.

Jako producent prętów stalowych, jesteśmy otwarci na współpracę z firmami z branży budowlanej, motoryzacyjnej i meblarskiej. Oferujemy konkurencyjne ceny, terminową dostawę oraz specjalistyczne doradztwo techniczne. Jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni Państwa wymagania. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami bądź masz pytania dotyczące oferty, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy szczegółowe informacje na temat naszych prętów ciągnionych. MPC METAL sp. z o.o.

ul. Smoluchowskiego 7

20-474 Lublin

tel. 81 710-60-10

fax. 81 710-60-15

e-mail: office@mpcmetal.pl

Kontakt
pretystalowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.