Dzisiaj jest: 17.6.2024, imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Wysyłka paczek z USA do Polski

dodano: 2023.04.03 ważne do: 2023.07.02 wyświetleń: 92
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo Prime Parcel Service proponuje usługi przesyłania paczek z USA do Polski. Możemy wybrać drogę lotniczą lub drogę morską, które różnią się cenowo, w tym przypadku droga morska jest tańsza. Firma obsługuje różnego rodzaju przesyłki, może też obsługiwać wysyłkę pojazdu, motocykla albo również łodzi.

Wysyłka paczek z USA do Polski jest rejestrowana, można śledzić ją na bieżąco, dzięki czemu będziemy wiedzieli, kiedy trzeba zadbać o sprawy związane z odprawą celną. Obecnie paczki o wartości do 150 euro zwykle obsługiwane będą przez przewoźnika, co znacznie skraca proces clenia, wystarczy przesłać dokumenty drogą elektroniczną, które określają zawartość przesyłki i jej wartość. Prime Parcel Service pośredniczy także w zakupach internetowych. Dzięki temu możemy zakupić towary w dowolnym sklepie internetowym na terenie Stanów Zjednoczonych. W danych odbiorcy podajemy adres pośrednika, który później przekieruje paczkę na adres w naszym kraju. Dzięki czemu zyskujemy dostęp do towarów oferowanych jedynie na terenie USA, trudno dostępnych w Polsce oraz w Europie.

Kontakt:

Prime Parcel Service

tel: 793 683 617

e-mail: order@primeparcelservice.com

Kontakt
primeparcelservice
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.